Слухачі магістратури 1 курсу факультету № 1 Марина Щиглевська та Сергій Черкаський провели низку профорієнтаційних заходів з учнями 10-11 класів Рівненської та Хмельницької областей. Старшокласникам Княгининського ліцею та Новинодобрятинського ліцею Дубенського району Рівненської області, Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 ім. О. Ольжича та Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 ім. І. Огієнка Хмельницької області розповіли про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про терміни навчання та подальше працевлаштування. Майбутні абітурієнти також дізналися про умови й порядок подання заяв для реєстрації на навчання за державним замовленням, а також за кошти фізичних та юридичних осіб тощо. Слухачі магістратури розповіли про свій шлях від учня до магістра. Зустрічі відбулись у дружній атмосфері.