Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська взяла участь у лекції за темою «Порушення прав українських військовополонених та цивільних у місцях примусового тримання», яка була організована Київською школою захисту прав людини і демократії.

Лекцію провів член експертної ради Центру громадянських свобод, доктор політичних наук, професор Михайло Савва. Під час заходу учасники обговорили питання порушень умов утримання українських військовополонених, відомі факти незаконного утримання цивільних осіб у місцях позбавлення волі, а також невиконання низкою міжнародних організацій своїх зобов’язань у сфері захисту прав людини під час російсько-української війни.