Старшою викладачкою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Альоною Бахаєвою та викладачкою цієї ж кафедри Наталією Грідіною було проведено бінарне заняття для курсантів факультету № 2 разом із поліцейськими Полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУНП в Дніпропетровській області та Батальйону патрульної поліції у м. Бориспіль Управління патрульної поліції у Київській області.

Працівники поліції акцентували увагу на діяльності підрозділів поліції в умовах військового стану: останніх змінах у нормативно-правовому регулюванні діяльності поліції, повноваженнях поліції, процедурах реагування підрозділів поліції на порушення адміністративного законодавства; взаємодії підрозділів поліції з суб'єктами сектору безпеки та оборони, проведення стабілізаційних заходів підрозділами поліції на деокупованих територіях тощо.