Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Почуєва взяла участь у Міжнародному онлайн-тренінгу «Business Partner: найефективніший курс для опановування сучасної розмовної бізнес англійської» від Міжнародного освітнього центру Dinternal Education.

На тренінгу розглядалися такі питання як: специфіка та вимоги до сучасного ресурсу з бізнес англійської, інструменти викладача для офлайн-навчання (компоненти курсу, тестовий пакет, додаткові матеріали), цифрові інструменти для онлайн-навчання (для викладача та студента. За результатами заходу Валентина Почуєва навчилася визначати основні критерії при виборі автентичного ресурсу для викладання бізнес англійської дорослій аудиторії, укладати оптимальний навчальний план відповідно до контексту викладання, вимог та можливостей студентів і враховувати особливості роботи з дорослою аудиторією при плануванні занять з англійської мови.