За ініціативою колективу кафедри педагогіки та психології факультету № 3 відбулася зустріч курсантів першого курсу факультету № 3 з начальником Вінницького міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Оленою Балтак та її заступницею Альоною Мазур.

Фахівчині розповіли курсантам, що пробація – це організація виконання покарань, не пов’язаних із позбавленням волі; допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі й потребує адаптації до життя у громаді; надання суду інформації, що характеризує обвинувачувану особу для прийняття справедливого рішення. Курсантів ознайомили з основними видами пробації: досудовою, наглядовою та пенітенціарною. Особлива увага була приділена питанням співпраці «Центру пробації» з підрозділами Національної поліції.