Відбулася чергова робоча онлайн-зустріч представників ГУНП в Харківській області – начальника Управління кримінального аналізу Юрія Лемешка та начальника відділу оперативних обліків Віталія Похила зі здобувачами вищої освіти ХНУВС – курсантами 1-2 курсів факультету № 2 та слухачами магістратури факультету № 3. У зустрічі також взяли участь члени наукового гуртка кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів (за напрямом – основи кримінального аналізу), декан факультету № 2 Ігор Назаренко, його заступник Сергій Гіренко, т.в.о. начальника кафедри Сергій Козаченко та професор кафедри Андрій Ханькевич.

Під час зустрічі значна увага приділялася питанням визначення аналітичних здібностей кандидатів на посади у підрозділах Департаменту кримінального аналізу, важливості набуття курсантами практичного аналітичного досвіду під час навчання. Обговорювалися певні напрями для реалізації ідеї створення на базі Управління кримінального аналізу ГУНП в Харківській області та кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів навчально-практичної аналітичної групи курсантів, із залученням їх до виконання окремих завдань зазначених підрозділів за підтримки досвідчених практичних працівників Управління та науково-викладацького складу кафедри.