Представники університету провели концепт-презентацію «Жіноче лідерство в Україні під час війни» Парламентському Секретарю Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки доктору політичних наук Гунде Рейре та всім організаторам та учасникам літньої міжнародної школи «Моделювання трансформаційного лідерства та гендерної рівності». Усіх особливо вразила кількість реалізуємих проєктів, спрямованих на забезпечення гендерної рівності не лише в межах Харківського національного університету внутрішніх справ, але й загальний їх вплив на Україну та Європу. Війна в Україні змінила світ, а українська нація, у тому числі й жінки, стали для всіх яскравим прикладом незламності та сили духу у боротьбі за свободу і незалежність.

Проректор ХНУВС доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін окреслив поточний стан роботи університету та майбутні амбітні плани. Книга «Світло в кожному з нас», створена у Харківському поліцейському виші про здобутки спільноти, викликала зацікавленість аудиторії та повагу через стійкість та незламність.

За результатами зустрічі була досягнута домовленість про підтримку діяльності університету та подальшу співпрацю.