Деканом факультету № 6 Оксаною Брусаковою та її заступником Сергієм Загороднім за сприяння заступниці директора інституту післядипломної освіти ХНУВС Світлани Фіалки було організовано проведення низки профорієнтаційних зустрічей зі слухачами інституту. Їм розповіли про умови та порядок вступу до факультету № 6 у 2023 році, особливості зарахування на навчання здобувачів освітнього ступеня «магістр» на пільгових умовах, можливості здобуття освіти за різними спеціальностями та формами навчання тощо.
Також Сергій Загородній запропонував зацікавленим працівникам поліції доєднатися до групи «Вступ 2023 факультет № 6 ХНУВС» у телеграм-каналі для оперативного отримання інформації та консультацій з питань прийому на навчання.
На запитання учасників зустрічей були надані кваліфіковані відповіді.