Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Антол пройшла онлайн-курс «Етика фахівця з фінансів та інвесицій» через платформу масових відкритих онлайн-курсів ed-era.com. Вона успішно пройшла тестування та отримала сертифікат.

Курс створений Асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine. У ньому представлено відеолекції, додаткові матеріали до лекцій, практичні завдання, тести для самоперевірки набутих знань, корисні посилання.

Отримані знання будуть застосовані у межах навчальних курсів, що викладаються кафедрою правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС.