Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Микола Голуб провів профорієнтаційну зустріч із військовослужбовцями однієї з військових частин Національної гвардії України. Під час зустрічі він розповів про умови вступу, особливості та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про спеціальності, за якими навчаються на факультеті № 6. Микола Володимирович звернув увагу присутніх на діючий для осіб рядового і начальницького складу Національної гвардії України спеціальний (спрощений) порядок вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня "магістр" за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультеті № 6.
Військові також отримали інформативні матеріали про ХНУВС для більш детального ознайомлення з напрямами підготовки та спеціальностями, за якими готують у закладі вищої освіти системи МВС України.