Працівники та слухачі первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти та представники відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ вкотре стали донорами крові.

Повномасштабна війна докорінно змінила наше життя. Весь світ вражений силою духу, відвагою, бойовою майстерністю наших захисників, які щохвилини захищають наше життя. Ми віддячуємо їм своєю підтримкою. Допомагати військовим має кожен, у кого є така можливість. Щодня військові шпиталі та лікарні приймають поранених бійців, для них постійно потрібна кров та її компоненти. Тому працівники та слухачі первинної професійної підготовки ІПО та представники відділу соціально-гуманітарної роботи університету продовжують здавати кров, рятуючи життя військових, а отже, роблять свій внесок у довгоочікувану перемогу.