Курсанти першого курсу факультету № 1 продовжують проходити ознайомчу практику в різних підрозділах Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області. З метою реалізації організаційно-методичного керівництва ознайомчою практикою курсантів декан факультету № 1 Віталій Романюк, його заступник з навчально-методичної роботи Василь Кікінчук, провідний фахівець цього ж навчального підрозділу Володимир Нагієвич, а також заступник начальника слідчого відділу Кам’янець-Подільського РУП ГУНП у Хмельницькій області Ілля Сіньков перевірили якість ведення щоденників практикантами. За результатами перевірки здобувачам вищої освіти були надані відповідні вказівки про внесення змін і доповнень.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ невід’ємною складовою частиною практичної підготовки курсантів денної форми навчання є проведення ознайомчої практики у службах і підрозділах Національної поліції України. Вона здійснюється з метою закріплення в процесі підготовки теоретичних знань, отриманих курсантами під час вивчення навчальних дисциплін відповідно до напряму підготовки, спеціальності та спеціалізації, набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь, необхідних їм для виконання обов’язків за певними посадами та освоєння прийомів роботи органів поліції.