Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС Олександр Марунчак провів робочу зустріч із представниками Кам’янець-Подільської міської ради – заступником голови з питань медицини, соціального захисту населення та військовослужбовців Мирославом Смотровим і директором Департаменту соціального захисту населення Петром Середою. Під час зустрічі обговорили роботу ветеранського хабу для учасників бойових дій, які повертаються додому. Мирослав Смотров зазначив, що вже відпрацьовано план діяльності хабу: «Наша робота спрямована на те, щоб ветерани отримали з боку органів місцевої влади повну інформаційну та ресурсну підтримку на кожному з етапів шляху повернення до мирного життя. Для цього є достатньо підрозділів і бажання співпрацювати саме з такими організаціями, як Автошкола університету». Також розмова йшла про зустрічі учасників бойових дій з викладачами Автошколи для осіб з інвалідністю. Захисники і захисниці мають можливість вперше пройти навчання та отримати посвідчення водія на право керування транспортним засобом категорії «В» або, маючи посвідчення, перенавчитися керувати автомобілем з ручним керуванням.

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: [email protected]. Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.