Теоретичну підготовку та іспит у територіальному сервісному центрі МВС успішно пройшла слухачка Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС Марина Іваськова. Вона розповіла про зручні умови для навчання людей з інвалідністю, що створені в Автошколі, про якісні теоретичні заняття, які проводять досвідчені викладачі університету. Наразі Марина проходить практику водіння на спеціалізованому автомобілі, де встановлено додаткове сертифіковане обладнання.

Запрошуємо усіх бажаючих пройти навчання та отримати посвідчення водія на право керування транспортним засобом категорії «В», а тим, хто має посвідчення, перенавчитися керувати автомобілем з ручним керуванням.

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: [email protected]. Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.