У бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ розгорнуто книжково-ілюстративну композицію: «Видатні постаті поруч із нами: Василь Якович Тацій (до 75 – річчя з дня народження)».

13 січня  2015 року виповнюється 75 років із Дня народження та 50-річчя науково-педагогічної і громадської діяльності видатного вченого нашої країни, доктора юридичних наук, професора, академіка, ректора Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Героя України Василя Яковича Тація.

Зірка майбутнього Героя України  спалахнула вже в 70-х роках минулого століття. Організатор юридичної вищої освіти в Україні, президент Академії правових наук України, член низки президентських та урядових комісій,  активний учасник розбудови України як правової держави. У 2004 році  Василь Якович Тацій  удостоєний звання Героя України.

З  ім`ям В. Я. Тація  пов`язаний розвиток  провідного юридичного вишу на теренах пострадянського простору. Саме  у складі Національного юридичного університету  ім. Ярослава Мудрого   почав своє існування у січні 1992 року інститут внутрішніх справ – майбутній Харківський національний університет внутрішніх справ.

Основні етапи життя, наукової, педагогічної та громадської діяльності
В. Я. Тація висвітлені у розгорнутій книжково-ілюстративній експозиції університетської бібліотеки. Бібліотека запрошує усіх ознайомитися з новою експозицією.