Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Вікторія Филипська разом із дільничним офіцером поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Марією Думенко провели бінарне заняття з курсантами першого курсу факультету № 2 з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Дисципліна та законність в діяльності працівників поліції».

Марія Думенко ознайомила курсантів з комплексом заходів, спрямованих на підтримання належного стану виконавської дисципліни під час службової діяльності. Під час заняття вона також визначила характерні порушення законності та службового поводження в поліцейській діяльності, ефективність якого залежить від точного та неухильного дотримання, виконання та застосування поліцейськими приписів норм чинного законодавства.

ВЗГ ХНУВС