Старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Андрієм Сядристим разом із завідуючою сектором муніципального права та місцевого самоврядування Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування, доцентом кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кандидатом юридичних дисциплін Лілією Гришко було проведено бінарне заняття для студентів 2 курсу денної форми навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» із дисципліни «Забезпечення прав людини у правоохоронній діяльності». Тема – «Міжнародно-правові стандарти забезпечення прав людини у правоохоронній діяльності».

Під час заняття висвітлювалися питання щодо міжнародно-правових стандартів забезпечення прав людини на підставі міжнародних актів та міжнародно-правових стандартів поведінки правоохоронця в різноманітних ситуаціях.