У межах проведення профорієнтаційної роботи здобувачі вищої освіти факультету № 3 – слухач магістратури Юрій Мурза та курсант 2 курсу Євген Ратошнюк зустрілися з майбутніми випускниками Вінницьких ліцеїв № 2 та № 16, розповіли їм про особливості вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2024 році.

Ліцеїстів ознайомили зі специфікою роботи факультетів і спеціальностями, за якими готують фахівців, побутом і дозвіллям курсантів, науковими гуртками і спортивними секціями, що діють у виші. Також школярам розказали про участь курсантів у волонтерських заходах – плетінні маскувальних сіток, донації крові, відвідуванні поранених бійців, наданні допомоги сім’ям загиблих тощо.

Представники університету розповіли, чому обрали саме цей поліцейський виш. На їхню думку саме Харківський національний університет внутрішніх справ дає можливість отримати знання та практичні навички необхідні для служби у Національній поліції України.