Здобувачі вищої освіти факультетів № 1 та № 4 ХНУВС взяли участь у спортивних змаганнях «Естафета поколінь», приурочених до Дня захисників і захисниць України та Міжнародного дня людей похилого віку. Спортивний забіг був організований міською радою, відділом молоді та спорту, управлінням освіти і науки та Радою ветеранів міста Кам'янець-Подільський. Мета змагань – пропаганда здорового способу життя серед молоді, популяризація спорту в Україні, патріотичне виховання молоді в межах реалізації проєкту Ради ветеранів «Через наступність поколінь – збережемо Україну».

У заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти, студенти коледжів та закладів вищої освіти. Також «Естафету поколінь» підтримали військовослужбовці та найстарші учасники – ветерани міста. Усі бігли з вірою в незламність, з волею – до Перемоги!