У м. Вінниця старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Віктор Колєсніков та викладач кафедри цієї ж кафедри майор поліції Андрій Надутий разом із курсантом 2 курсу факультету № 3 Євгеном Ратошнюком провели профорієнтаційну роботу серед вихованців спортивного клубу «ТОР», які займаються бойовим самбо, рукопашним боєм та змішаними єдиноборствами ММА під керівництвом тренера Дмитра Мельника – президента «Combat Sambo» у Вінницькій області, майстра спорту України з рукопашного бою, бойового джиу-джитсу, кандидата в майстри спорту ММА та чемпіона світу з рукопашного бою.

Юнаки дізналися про умови вступу до ХНУВС, ознайомилися з напрямами підготовки, факультетами та спеціальностями, перевагами навчання у виші. Представники університету надали інформацію щодо організації спортивно-масової роботи та спортивних секцій університету, наукових гуртків, що діють у закладі вищої освіти, перспектив розвитку професійних інтересів, а також розвитку особистих здібностей молоді за різними напрямами.