Для курсантів перших курсів факультетів № 1 та № 4 ХНУВС було організовано культурно-освітній захід «Я студент туристичного міста» за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи та за ініціативи департаменту гуманітарної політики міської ради м. Кам'янець-Подільський. Під час екскурсій, мета яких – бережливе ставлення до історичної спадщини, здобувачі вищої освіти ознайомилися з історією міста та його унікальними пам'ятками. Місто розташоване на мальовничих берегах річки Смотрич, славиться своєю красою, давньою архітектурою і легендарним замком. Наприкінці кожної екскурсії курсанти брали участь у цікавих історичних квестах та ставали переможцями серед команд навчальних закладів Кам'янця-Подільського.