Доцент кафедри педагогіки та психології Павло Червоний, курсант 3 курсу факультету № 3 Валентин Пасенюк та заступниця директора з виховної роботи Вінницького ліцею № 29 Любов Єсипова  провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10-11 класів.

Павло Червоний розповів юнакам і дівчатам про Харківський національний університет внутрішніх справ, продемонстрував за допомогою слайдів алгоритм вступу до закладу вищої освіти за державним замовленням, детальніше зупинився на особливостях виконання комплексної силової вправи, як складової частини іспиту з фізичної підготовленості для абітурієнтів та ознайомив присутніх із порталом osvita.np.gov.ua, за допомогою якого кандидати на навчання заповнюють анкети.

Валентин Пасенюк приділив увагу умовам навчання, проживання та дозвіллю курсантів. Під час заходу молодь переглянула відеоролик «Тактико-спеціальні навчання першокурсників», а також отримала інформацію щодо зворотного зв’язку з факультетами вишу.