Учасники Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ з перших місяців навчання в університеті у вільний від занять час активно опановують нові знання. Курсант 1 курсу факультету № 3 Валерій Фоміч та студентка 1 курсу факультету № 6 Анастасія Стріляна успішно пройшли онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз». Він розроблений Радою жінок Донеччини спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету.

Освітній курс спрямований на вдосконалення життєстійкості як навички, що стане у нагоді впродовж усього життя, допоможе зберегти власну продуктивність під час будь-яких криз, протистояти стресу, відновлювати себе, свій психічний, фізичний та емоційний стан після травмуючих подій та гідно проходити будь-які випробування.

Здобувачі вищої освіти, виконавши всі обов’язкові завдання курсу, отримали відповідні сертифікати про успішне завершення навчання.