Завідувач кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Костянтин Мельник спільно зі старшим дільничним офіцером поліції Шосткинського районного управління поліції Сергієм Черняком провели бінарне заняття з курсантами факультету № 3 на тему «Трудова дисципліна». Сергій Черняк розповів курсантам про важливість дотримання службової дисципліни поліцейськими в умовах військового стану, про сучасні умови проходження служби у практичних підрозділах Національної поліції, особливо у прифронтових регіонах. Йшлося також про грошове забезпечення поліцейських та матеріально-технічне забезпечення підрозділів поліції тощо. Здобувачі освіти отримали фахові відповіді на низку своїх запитань щодо службової дисципліни. Наприкінці заняття Костянтин Мельник зосередив увагу курсантів на питаннях щодо порядку застосування поліцейських заохочень й дисциплінарних стягнень.