Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Олександр Скляр та курсант 2 курсу факультету № 3 Євгеній Ратошнюк спільно з працівниками Вінницького районного управління поліції – поліцейськими ювенальної превенції, кінологічної служби, поліцейськими проти домашнього насильства та інспектора-криміналіста провели профорієнтаційні заходи. Вони продемонстрували учням «Вінницького ліцею № 4 їм Д.І. Менделєєва» поліцейське спорядження, що використовується для навчання курсантів вишу, розповіли про особливості учбового процесу на факультеті № 3 та участь здобувачів освіти у волонтерській діяльності.