Професорка кафедри гуманітарних дисциплін Надія Демиденко організувала профорієнтаційну екскурсію для школярів КУ СШ № 9 міста Суми до криміналістичної лабораторії Сумської філії ХНУВС. Її провів досвідчений криміналіст, старший викладач кафедри юридичних дисциплін Віктор Кисельов. Майбутні абітурієнти ознайомилися з юридичною професію, умовами вступу до Сумської філії ХНУВС.

Випускники разом із класним керівником Наталією Ревою дізналися про особливості криміналістичної техніки, види холодної та вогнепальної зброї, специфіку інструментарію при розслідуванні різного роду злочинів. Під час практичної частини екскурсії учні зробили відбитки пальців, перевірили справжність грошових купюр і документів тощо.

Провідний фахівець Сумської філії ХНУВС Валерій Кудрявцев розповів школярам про насичене життя курсантів, перспективи їх подальшого працевлаштування та запросив приєднатись до великої родини правоохоронців.