Викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Дарʼя Глушкова пройшла курс підвищення кваліфікації за темою «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти». Мета курсу – навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно й правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

Курс навчає тому, як діяти, якщо студент став учасником булінгу; діагностувати наявність булінгу в колективі; вживати заходів, якщо виникнуть такі випадки; правильно зупиняти й попереджувати булінг; створювати безпечне освітнє середовище, вільне від будь-яких проявів насильства та булінгу. Отримані знання будуть використані викладачкою під час навчального процесу.