Фінальна конференція проєкту «Європейське регіональне партнерство для гендерної рівності в епоху цифрових технологій» (EQUALS-EU) програми Горизонт 2020 відбулася у м. Рига (Латвія). Харківський національний університет окрім зобов’язань як член міжнародного консорціуму, має ще й окремі наукові завдання – виокремлення системних бар’єрів, що дискримінують і ставлять жінок у невигідне становище в науковій кар’єрі та прийнятті рішень, а також сприяння подальшій інтеграції ґендерного виміру в місцеве дослідницьке середовище.

В межах конференції проведено багато зустрічей та надано звіти про своєчасне й повне виконання університетом усіх взятих за грантовою угодою обов’язків щодо імплементації цього проєкту.

Запрошуємо всіх бажаючих на спеціальну сесію проєкту EQUALS-EU «Гендерна рівність в науці», яка відбудеться 27 жовтня 2023 року о 10.00 на щорічному конгресі Української асоціації європейських студій за темою «Розвиток демократії в Європі та вступ України до ЄС».

Реєстрація за посиланням обов’язкова: https://cutt.ly/Kwmm3dtR