Із метою національно-патріотичного виховання молоді для здобувачів вищої освіти факультету № 6 ХНУВС проведено зустріч із членом секретаріату Духовної ради міста Кам’янець-Подільський військовим капеланом Тарасом Банасом. Він розповів, що у Збройних Силах України створена структура військового капеланства, яка займається організацією підготовки капеланів до служіння в українському війську. Тарас Васильович зазначив: «Головне завдання священнослужителів – забезпечити бойовий дух українського воїна. Капелан – це і психолог, і священик, і друг, і побратим, який допомагає захисникам у стресових ситуаціях молитвою та порадою, піклується у вирішенні проблем і стабілізує їхній емоційний стан». Тарас Банас також розповів про інститут капеланства. Він побажав молоді продовжувати зростати, не боятися крокувати вперед і спільно з Божою допомогою долати усі перешкоди.
Захід організовано та проведено відділом соціально-гуманітарної роботи вишу.