Завідувачка підготовчого відділення кандидатка історичних наук, доцентка, старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Оксана Малютіна пройшла дистанційний курс та отримала сертифікат із підвищення кваліфікації «Стрес-менеджмент для освітян». Курс розроблений Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» разом із українською платформою онлайн-освіти Prometheus.

Навчальна програма була побудована на сучасних науково обґрунтованих підходах і перевірених практиках із психологічної підтримки учасників освітнього процесу, які пережили чи переживають психотравмівні події, викликані війною. Психологи-практики звернули увагу слухачів курсу на формування компетенції базової психосоціальної (само)підтримки й (само)допомоги для створення психологічно безпечного простору, організацію конструктивного діалогу між усіма учасниками освітнього процесу, відновлення власних ресурсів і пошук нових можливостей та сенсів для ефективної організації навчального процесу.