Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС Станіслав Іванов провів профорієнтаційну зустріч із учнями випускних класів ліцею № 4 м. Івано-Франківськ. Він розповів про умови вступу до університету, факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у поліцейському виші. Також викладач повідомив, що на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua з 1 листопада 2023 року буде відкрито реєстрацію для заповнення анкет кандидата на навчання у заклади вищої освіти з специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських. По завершенні зустрічі представник університету відповів на всі запитання майбутніх абітурієнтів, відзначив перспективи подальшого працевлаштування курсантів ХНУВС в практичних підрозділах Національної поліції України.