Відбулося нагородження курсантів факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, які стали переможцями змагань у різних видах спорту.

Декан факультету № 1 Віталій Романюк вручив медаль слухачу магістратури Єгору Скурихіну, який посів І місце у Кубку Світу з таїландського боксу Муей-Тай серед молоді.

Нагороду отримала курсантка 1 курсу Ярослава Кремель, яка посіла ІІ місце у Кубку України з гирьового спорту серед дорослих.

За ІІІ місце у Відкритому кубку Харківської області з класичного пауерліфтингу серед юніорів нагороду отримав курсант 3 курсу Валентин Балковий у ваговій категорії до 74 кг.

Нагороди за призові місця у кубку України з кікбоксингу WAKO отримали:

ІІ місце – курсант 3 курсу Валерій Горпенко у ваговій категорії 63,5 кг у розділі К-1;

ІІ місце – курсант 4 курсу Микита Бондар у ваговій категорії 60 кг у розділі К-1;

ІІ місце – курсант 1 курсу Роман Савчук у ваговій категорії 63 кг у розділі Кік-лайт;

ІІ місце – курсант 2 курсу Іван Гришин у ваговій категорії 63 кг у розділі Кік-лайт;

ІІІ місце – слухач магістратури 1 курсу Богдан Росоха у ваговій категорії 67 кг у розділі К-1;

ІІІ місце – курсант 2 курсу Олександр Полтавець у ваговій категорії 94 кг у розділі Кік-лайт;

ІІІ місце – курсант 3 курсу Віталій Донченко у ваговій категорії 69 кг у розділі Кік-лайт.

Декан факультету № 4 Микола Марчук вручив нагороди за призові місця у кубку України з кікбоксингу WAKO:

ІІ місце – курсантці 2 курсу Єлизаветі Оніщенко у ваговій категорії 56 кг у розділі К-1;

ІІІ місце – курсанту 1 курсу Нікіті Сороніну у ваговій категорії 67 кг у розділі Лоу-Кік.

За перемогу у Кубку України серед дорослих з козацького двобою та Всеукраїнському турнірі з козацького двобою серед дітей, юніорів та юнаків, пам’яті Героїв полеглих у російсько-українській війні, нагороди отримав курсант 1 курсу Владислав Кочин у ваговій категорії 70 кг у розділі «Забава» (семі-контакт) та ІІ місце в розділі «Борня 1» у Всеукраїнському турнірі з козацького двобою.

Декани Віталій Романюк і Микола Марчук побажали курсантам і слухачам магістратури успіхів, нових досягнень і перемог у навчанні та спорті.

ВЗГ ХНУВС