Викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Дар'я Глушкова пройшла курс на тему «Публічні закупівлі: управління та оцінка ефективності». Актуальність вивчення курсу обумовлена об'єктивними потребами держав, які використовують публічні закупівлі як один із дієвих інструментів державної допомоги для забезпечення соціально-економічного розвитку та стабільного зростання економіки.

Від ефективності здійснення публічних закупівель залежить успішність функціонування економіки в цілому. В результаті актуалізується питання подальшого розвитку системи публічних закупівель і підвищення ефективності використання державних коштів з метою забезпечення українського суспільства якісними товарами та послугами.

Закупівля товарів, робіт та послуг є невід’ємною складовою функціонування будь-якої держави. Без налагодженої системи державних закупівель держава не може повноцінно виконувати свої функції. Отримані знання будуть використані під час навчального процесу.