Курсанти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із кураторкою групи професоркою кафедри педагогіки та психології Світланою Харченко прослухали лекцію «Віктор Франкл. Зцілення смислом», яку прочитав керівник культурно-просвітницького центру «Новий Акрополь» Марат Каменщиков.

Австрійський психотерапевт Віктор Франкл, роботам та життєвому шляху якого була присвячена лекція, дійшов висновку, що відсутність сенсу життя є найголовнішим стресом в людини. Терапевтичний метод Франкла належить до категорії екзистенційної терапії. Франкл ототожнював екзистенційний невроз із кризою безглуздості життя. Питання сенсу життя в сучасному світі є одним зі найскладніших питань людини. Для майбутніх психологів відвідана лекція була корисною для особистісного зростання та професійного становлення.