За дорученням завідувачки кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Олени Салманової слухач магістратури 2 курсу факультету № 1 Микола Бабій провів профорієнтаційні заходи в Шепетівському навчально-виховному комплексі № 3, діючому у складі Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцеї з посиленою військово-спортивною підготовкою в Хмельницькій області.

Микола Бабій розповів про Харківський національний університет внутрішніх справ, про порядок і умови вступу на факультети №№ 1-4 за державним замовленням, про особливості виконання комплексної силової вправи, як складової частини іспиту з фізичної підготовленості для абітурієнтів. Він також роз’яснив майбутнім випускникам умови реєстрації на порталі osvita.np.gov.ua, приділив окрему увагу умовам навчання і проживання, а також запросив відвідати локації університету під час проведення Дня відкритих дверей.