Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова відвідала Комунальний заклад «Харківський ліцей № 151 Харківської міської ради». Вона зустрілася з директоркою ліцею Ганною Власовою та розповіла про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про діяльність підготовчого відділення та кафедри військової підготовки. Викладачка зазначила, що студенти беруть активну участь у конкурсах і творчих заходах вишу, на факультеті діє студентське самоврядування, а також юридична клініка, де молодь набуває практичної підготовки шляхом надання безкоштовної юридичної допомоги населенню.

У межах профорієнтаційної роботи були заплановані зустрічі з учнями ліцею та обговорено майбутню співпрацю навчальних закладів.