Для посилення практичної підготовки слухачів магістратури за спеціальністю «Психологія» доцентом кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павлом Червоним спільно зі старшою психологинею сектору кадрового забезпечення Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області Оксаною Рябчук проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Психологічне забезпечення діяльності поліції» на тему «Актуальні проблеми психопрофілактичної роботи з об’єктами системи психологічного забезпечення».

Під час заняття слухачі магістратури дізналися про особливості, завдання та принципи роботи служби психологічного забезпечення в умовах воєнного стану. При обговоренні теми слухачі ставили запитання щодо стажування на посаді, методів роботи з працівниками поліції, які перебували під обстрілами, документували воєнні злочини. На занятті особливу увагу було приділено психопрофілактичній роботі з поліцейськими, які отримали поранення.