Поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами Гайсинського районного управління Національної поліції у Вінницькій області Богдан Мирончик і старша викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Юлія Бугайко провели бінарне заняття на тему «Характеристика діяльності органів ювенальної превенції щодо реагування на події, де потерпілим є дитина» для курсантів групи 301 факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Під час заняття обговорювалися питання особливостей роботи підрозділів ювенальної превенції щодо запобігання та протидії різним формам домашнього насильства, булінгу (цькуванню) та іншим правопорушенням щодо дітей, а також з боку дітей. Наприкінці зустрічі працівник поліції відповів на численні запитання курсантів, що стосувались особливостей та специфіки роботи підрозділів ювенальної превенції.