Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Вікторія Филипська провела відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Порушення правил дорожнього руху» в групі 102 факультету № 3. Під час заняття активно застосовувалися різні види мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, письмо і читання. Курсанти обговорили правила дорожнього руху, обов’язки і права водіїв транспортних засобів, обов’язки і права пішоходів, вимоги до велосипедистів та пасажирів. Під час виконання парної роботи акцентували увагу на порушеннях правил безпеки дорожнього руху, за які настає адміністративна чи кримінальна відповідальність. Метою індивідуального завдання пошукового характеру стало наведення цікавих особливостей дорожнього руху в країнах ЄС.

Викладачі кафедри іноземних мов, які були присутні на занятті, визнали логічну побудову та послідовність етапів заняття, відповідне матеріально-методичне забезпечення, наявність додаткових навчальних матеріалів, використання аудіовізуальних засобів, чітку організацію контролю знань курсантів, використання різних видів мовленнєвої діяльності, а також вміння викладача зацікавити та активізувати діяльність навчальної групи з метою формування мовленнєвої компетентності.