Професорка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Світлана Харченко разом із військовим майором Сергієм Лещенком, який протягом 10 років обіймав посаду начальника психологічної служби однієї з частин Національної гвардії України, провели бінарне заняття з дисципліни «Основи психологічної корекції».

Під час заняття Сергій Лещенко ознайомив курсантів з особливостями психокорекційних заходів, що проводяться у Національній гвардії України, та порівняв їх із тією роботою, якою займаються психологи в поліції. Особлива увага була звернута на питання про декомпресію як форму психологічної реабілітації військовослужбовців, які перебували в екстремальних (бойових) умовах службово-бойової діяльності, а також можливості застосування цього досвіду в поліції. Було зазначено, що декомпресія складається із комплексу заходів фізичного і психологічного відновлення організму людини та проводиться з метою поступової реадаптації військовослужбовців до звичайних умов життєдіяльності, запобігання розвитку у них психологічних травм.