До профорієнтаційних зустрічей з майбутніми випускниками Острозьких ліцеїв № 1 та № 2, які провели поліцейські відділу кадрового забезпечення ГУНП Рівненської області та працівники кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної допомоги ХНУВС, долучилися понад 120 старшокласників.

Ліцеїстам розповіли про переваги навчання в одному з провідних закладів вищої освіти МВС – Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців. Представники кафедри зазначили, що факультети ХНУВС діють у м. Вінниця та м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Вони наголосили, що курсанти поліцейського вишу навчаються на безоплатній основі за рахунок коштів державного бюджету, забезпечуються гуртожитком, харчуванням, одностроєм та грошовим забезпеченням. Після здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» у випускників університету є можливість продовжити навчання в магістратурі.