Старша викладачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Решитько в межах профорієнтаційної роботи організувала та провела зустріч із майбутніми випускниками Сумської спеціалізованої школи № 29.

Під час зустрічі вона розповіла про Сумську філію ХНУВС, про спеціальності, за якими здійснюється набір, а також про переваги навчання. Майбутні абітурієнти дізналися про умови вступу, терміни навчання та інші питання, пов’язані з професійним вибором. Учасники також обговорили актуальне питання «Безпека – як найважливіша тема сьогодення».

Курсант 3 курсу Сумської філії ХНУВС Ілля Іщенко ознайомив учнів із заборонами та обмеженнями, що діють під час воєнного стану, правилами поводження із підозрілими предметами, а також із правила користування соціальними мережами. Наприкінці заходу старшокласники отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Сумська філія ХНУВС