У Міжнародний День волонтерів та напередодні Дня Святого Миколая радість свята й турботу малюкам Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Вінницької обласної ради подарували представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Новорічні свята, особливо для дітей, асоціюються з веселощами, гарним настроєм та подарунками. Святий Миколай разом із курсантами відвідав малюків, подарував солодощі та іграшки, що були зібрані в межах благодійної волонтерської акції «Подаруй дитині радість». Дітлахи були в захваті від сюрпризів, а також розважальної програми, підготовленої відділом соціально-гуманітарної роботи, колективом художньої самодіяльності та підрозділом барабанщиць.

День Святого Миколая – найбільш очікуване малечею свято. Для них увага й турбота оточуючих надзвичайно важливі.