Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – курсанти, підрозділ барабанщиць та колектив художньої самодіяльності спільно з бійцями однієї з військових частин м. Вінниця привітали зі святами вихованців КЗ «Котюжанівський навчально-реабілітаційний центр Мурованокуриловецького району Вінницької обласної ради».
Діти отримали неймовірне задоволення від розважально-концертної програми, спілкування з курсантами університету, Святим Миколаєм і нашими захисниками та захисницями.
Малюки дуже раділи святковим подарункам, які були зібрані колективом навчального закладу під час волонтерської акції «Подаруй дитині радість».
Веселим, щирим, по-сімейному затишним видалось свято – пісні та танці, різні ігри та хороводи.
Тож нехай Святий Миколай дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в душі світлі почуття, надихає на добрі вчинки. Віримо, що Господь допоможе дітям на подальшому життєвому шляху.
Святковий захід був приурочений до Дня Святого Миколая та Дня Збройних Сил України.