Слухачі Автошколи для людей з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ, які спілкуються жестовою мовою, склали теоретичну частину іспиту з водіння в регіональному сервісному центрі МВС Хмельниччини в м. Кам’янець-Подільський. Вони скористались послугами сервісу «УТОГ» (Українське товариство глухих), що надає відеозв’язок із перекладачем жестової мови. Теоретичний курс підготовки в Автошколі також проходив із залученням перекладача жестової мови для забезпечення якісної комунікації між викладачами та особами з порушенням слуху. Доступність та безбар’єрність, рівні права і можливості в їх реалізації – це основні засади Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року за ініціативи першої леді України Олени Зеленської та підтримки МВС України.