З 10 по 14 грудня 2023 року в м. Анталія (Турецька Республіка) проходив чемпіонат Європи з таїландського боксу Муей-Тай серед дорослих, в якому взяли участь спортсмени університету — члени Національної збірної команди України — та посіли призові місця. У ваговій категорії до 81 кг І місце виборов слухач магістратури факультету № 1 лейтенант поліції Єгор Скуріхін, провівши успішні поєдинки із представниками Франції, Словаччини та Туреччини. Ще одне перше місце завоював курсант 3 курсу факультету № 2 Дмитро Шелесько у ваговій категорії до 57 кг. У змаганнях серед жінок слухачка магістратури факультету № 1 Аліна Ломова дійшла до чверть фіналу, але поступилась представниці з Фінляндії. Спортсменів підготував старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС капітан поліції Дмитро Константинов.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових яскравих перемог!