Факультетом № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у дистанційному режимі була проведена олімпіада «Юний правознавець». Для участі в олімпіаді було подано 243 заявки від учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Харкова та Харківської області, а також здобувачів І та ІІ курсів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Перший етап олімпіади подолав 131 учасник, серед яких 16 – із максимальною кількість балів перейшли до наступного етапу. У другому етапі учасники виконували творче завдання (есе), темою якого було висловлювання Вільгельма Швебеля: «Кращі закони не допоможуть, якщо люди нікуди не годяться».

За результатом творчого завдання професійне журі обрало переможця і призерів:

І місце – студентка ВСП «Харківський фаховий коледж харчової промисловості ДБТУ» Єлизавета Коровіна;

ІІ місце – студентка Балаклійського педагогічного фахового коледжу КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Діана Гончарова;

ІІІ місце – учень КЗ «Первомайський ліцей № 7» Первомайської міської ради Харківської області Гліб Харченко.

Вітаємо переможця і призерів!