Під час зимової канікулярної відпустки курсанти 1 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ провели низку профорієнтаційних заходів з учнями випускних класів Черкаської, Вінницької, Хмельницької та Харківської областей. Курсанти відвідали: Новопокровський опорний ліцей Чугуївського району Харківської області, Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Уманського району Черкаської області, Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Гайсинського району Вінницької області, Зведенівський ліцей Тульчинського району Вінницької області, Бершадський заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Гайсинського району Вінницької області та Стецьківський навчально-виховний комплекс. Старшокласникам розповіли про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про факультети і спеціальності, за якими готують фахівців, про умови навчання, соціальні гарантії, алгоритм дій абітурієнтів під час підготовки до вступу, а також поінформували про переваги навчання в поліцейському виші.

Наприкінці зустрічей курсанти відповідали на запитання майбутніх абітурієнтів стосовно навчального процесу в університеті.