Інструктивну нараду з відповідальними за профорієнтацію від факультетів і підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ провели перший проректор підполковник поліції Віктор Василенко та проректор полковник поліції Олександр Музичук. Під час заходу розглянули питання проведення профорієнтаційної роботи та набору на навчання за державним замовленням у 2024 році в умовах дії воєнного стану. Учасники наради визначили основні пріоритети щодо набору на державне замовлення, обговорили можливі умови вступу як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб, розглянули найважливіші напрями профорієнтаційної роботи.

Помічник ректора Віктор Слиш наголосив, що під час проведення профорієнтаційних заходів необхідно популяризувати діяльність Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС серед батьків школярів, вчителів та адміністрації навчальних закладів, у кого рідні та близькі є учасниками бойових дій та отримали інвалідність. В Автошколі університету захисники та захисниці мають можливість пройти навчання та отримати посвідчення водія категорії «В» або підвищити рівень безпечного керування автомобілем, маючи інвалідність.