На всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ відділом соціально-гуманітарної роботи та інститутом післядипломної освіти організовано перегляд короткометражних документальних фільмів «Борт 54» у пам'ять про загиблих у минулорічній авіатрощі працівників і керівництва МВС України.

Уже переглянуто фільми, присвячені заступниці керівника Патронатної служби МВС України Тетяні Шутяк, начальнику управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, підполковнику поліції Михайлу Павлушку та старшому оперуповноваженому Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України Андрію Маринченку.

Молоді, але вже досвідчені керівники, вимогливі, насамперед до себе, талановиті й доброзичливі люди, справжні патріоти України… Вони є прикладом служіння професії, державі та своєму народові для всіх нас. Допоки ми пам’ятаємо – вони залишаються серед нас...